Бундесліга, 15-й тур

Байєр – Айнтрахт – 3:0

Голи: Боніфейс, 14, Фрімпонг, 52, Вірц, 57

Гра розпочалася жовтою карткою для Паласіоса, через яку він пропустить наступний поєдинок. Проте вже за декілька хвилин лідер Бундесліги вийшов вперед: Боніфейс відреагував на передачу Вірца і відправив шкіряного у ворота гарматним пострілом. Айнтрахт не відставав у контролі м'яча, але створити небезпеку не міг.

По перерві Фрімпонг фактично з лінії воріт переправив сферу у ворота і подвоїв перевагу господарів. За декілька хвилин Боніфейс асистував Вірцу і той довів відрив до розгромного. На екваторі другого тайму арбітр довго розслідував, чи зіграв Тута рукою в карному майданчику, та після перегляду VAR пенальті не призначив. Під завісу суддя призначив 11-метровий у ворота Айнтрахта, але згодом скасував рішення. Байєр без проблем здолав франкфрутський Айнтрахт з рахунком 3:0.

У підсумку леверкузенський клуб опинився на 1-му місці чемпіонату Німеччини (39 очок). Нижче розташувалися Баварія (32) та Айнтрахт (21).