Голи: Ассіньйон, 37, Бла, 79 – Морено, 36, Ахомаш, 63, Парехо, 80

Голи: Йоаннідіс, 89 – Давід, 20, Чері, 74

Рома – Шериф – 3:0

Голи: Лукаку, 11, Белотті, 32, Пісілі, 90+3

Славія Прага – Серветт – 4:0

Голи: Доудєра, 15, Шранц, 25, Хитіл, 30, 45+1

У єдиному матчі, що вирішував долю команд, які продовжать виступи в єврокубках навесні, зустрілися Панатінаїкос і Маккабі з Хайфи. І греки примудрилися вдома поступитися з рахунком 1:2. Путівку в Лігу конференцій ізраїльському клубу принесли голи Давіда і Черчі у двох різних таймах.

А от лідери квартету Ренн і Вільяреал визначали, хто гратиме додатковий матч навесні в Лізі Європи. Французи, які на два бали випереджали "жовту субмарину" перед заключним туром, вдома в драматичному матчі таки поступилися.

В кінці гри Ренн, здавалося, врятував гру. Однак через хвилину Парехо приніс перемогу іспанцям і в підсумку перше місце в групі F. Ренн зміг забити на 90+12 хвилині, але рефері скасував гол через офсайд.

Відтак Вільяреал продовжить боротьбу в Лізі Єропи відразу в 1/8 фіналу. А от Ренну доведеться зіграти на раунд більше.

А от в групі G вже майже нічого не вирішувалося. Празька Славія розгромила швейцарський Серветт і фінішувала першою.

Наставник Роми Моурінью виставив бойовий склад на гру з Шерифом. Римляни перемогли, але це їм не допомогло випередити чеський клуб у турнірній таблиці групи G.

Серветт ще до заключного туру гарантував собі путівку в Лігу конференцій. А Шериф завершив свій єврокубковий похід.