Серія А, 15-й тур

Емполі – Лечче – 1:1

Голи: Рафія, 71 (а) – Банда, 64

Українець Віктор Коваленко розпочав матч у стартовому складі. На початку поєдинку Лечче міг вийти вперед – Пікколі опинився в карному майданчику, але спрямував м'яч повз праву стійку. Згодом Емполі відповів дивовижним ударом Камб'ягі – Фальконе виконав дивовижний сейв. Господарі тримали м'яч під своїм контролем.

По перерві гості перехопили ініціативу. Банда відкрив рахунок, однак вже за декілька хвилин Рафія зіпсував результат команди, привізши автогол. Віктора Коваленка замінили на 80-й хвилині. За цей час він встиг виконати дві ключові передачі, віддавав паси із 83% точності, та виконав 3/4 успішних дальніх переведень. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию (1:1).

Емполі опинився на 17-му місці турнірної таблиці Серії А, маючи в активі 12 балів. Натомість Лечче розташувався дещо вище – 13 місце з 17-ма балами.