Український тандем Віктор Циганков і Артем Довбик розпочинали каталонське дербі у стартовому складі та вже на 12-й хвилині відкрили відлік голам. Коуту розкішною передачею розігнав цю атаку, Циганков пролетів до штрафного і покотив Довбику під удар – це восьмий гол форварда і третій асист вінгера жиронців.

Барселона кинулась відіграватись і таки досягнула свого. Лєвандовскі перервав місячну гольову засуху ударом головою після подачі Рафіньї. Та Жирона не збиралась йти на перерву без бодай мінімальної переваги – Гутьєррес ще встиг відзначитись на 40-й хвилині.

У другому таймі Барселона так і не змогла переламати хід матчу. Довбик і Циганков пішли з поля на 73-й, а невдовзі Фернандес зробив рахунок 3:1. Гюндоган знову скоротив до мінімуму, однак останнє слово залишилось за ветераном Стуані – 4:2.

Жирона вперше в історії перемогла Барселону в офіційному поєдинку та продовжує лідирувати у Ла Лізі з 2-очковим відривом від Реала.