Ліга 1. 15-й тур

ПСЖ – Нант – 2:1

Голи: Барколя, 41, Коло Муані, 83 – Мохамед, 55

Парижани могли виходити вперед вже у першій атаці. Мбаппе втік від трьох опонентів і пробив низом з-під оборонця, але Ляфон парирував ногою. Відкрити рахунок ПСЖ зумів аж під завісу тайму. Барколя з гострого кута пробив впритул з дальньою стійкою – 1:0.

На початку другого тайму "канарки" зуміли відновити статус-кво. Цього разу Барколя став антигероєм для парижан – він програв боротьбу Мохамеду, який головою переправив м'яч у сітку – 1:1.

Підопічні Луїса Енріке повернули собі перевагу в ендшпілі поєдинку – у воротах колишньої команди розписався Коло Муані. До слова, форвард вийшов на заміну менш ніж чотири хвилини до того. 2:1 – парижани рятуються від втрати очок – їхня переможна серія в Лізі 1 триває вже 8 матчів. ПСЖ впевнено лідирує в чемпіонаті Франції (36 очок). Нант посідає 9-е місце (18 пунктів).

До слова, наступного тижня на команду Луїса Енріке чекає поєдинок з Борусією Д в 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.