Серія А. 15-й тур

Інтер – Удінезе – 4:0

Голи: Чалханоглу, 37 (п), Дімарко, 42, Тюрам, 44, Мартінес Л., 84

"Нерадзуррі" вийшли вперед на 37-й хвилині. Лаутаро Мартінес заробив пенальті, а вирок арбітра Ді Белло чітко виконав Хакан Чалханоглу, розвівши м'яч та голкіпера по різних кутах.

Дуже швидко Інтер подвоїв перевагу. Лаутаро накрив суперника і відпасував на Чалханоглу, турок переадресував м'яч у штрафний на Дімарко, а той з лету вразив дальній кут.

Ще до перерви підопічні Сімоне Індзагі забили втретє. Екс-зірка Шахтаря Генріх Мхітарян закинув на дальню штангу на Тюрама – Маркус впритул розстріляв ворота Удінезе. Інтеру розтоптав суперника всього за 7 хвилин.

Наприкінці другого тайму Лаутаро Мартінес довів рахунок до катастрофічного 4:0. Цією ефектною перемогою "нерадзуррі" повернули собі місце на вершині Серії А (38 залікових балів), обійшовши Ювентус (36 очок). Удінезе перебуває на 16-й позиції (12 пунктів).