"Гірники" вийшли вперед на 8-й хвилині. Криськів отримав класну передачу від Зубкова на правому краю штрафного і прострілював на Сікана, але м'яч зачепив Жуліо Сезара і влетів у сітку воріт Паста. Верес відповів лише дальнім пострілом Дахновського, який без проблем потягнув Різник. Наприкінці першого тайму команди знову обмінялись моментами. Бондар з класної позиції вистрілив над поперечкою, а Дахновському знову не пощастило пробити Різника.

На старті другого тайму Катерина Монзуль призначила суперечливий пенальті у ворота гостей за нібито гру рукою Шевченка. Зубков не зміг переграти Паста з 11-метрового, а добивання Сікана скасували через те, що форвард зарано вбіг у карний майданчик. Втім Олександр ще встиг відзначитись голом на 69-й хвилині. Егіналду і Келсі своїми нагодами не скористалися – 2:0.