Кубок Італії. 1/8 фіналу

Лаціо – Дженоа – 1:0

Гол: Гендузі, 5

Клуб із Генуї не зміг повторити звитягу, що вдлася у другому турі Серії А, та перемогти в гостях уже у Кубку Італії. Нагадаємо, у серпні "грифони" здолали римлян із рахунком 1:0.

А от взимку вже у дебюті поєдинку матчу господарі відкрили рахунок. Лука Пеллегріні класно перехопив м'яч на лівому фланзі біля штрафного майданчика "грифонів". Гравець римського клубу протягнув сферу й прекрасно викотив під удар Маттео Гендузі. Останній з центру штрафного не сильно, але точно і результативно пробив у правий кут.

Руслан Маліновський з'явився на полі на 62 хвилині. Однак змінити підсумковий рахунок не зміг.

Відтак Лаціо з мінімальною перемогою пробився у чвертьфінал Кубка Італії та став першим учасником цього раунду. І в наступному етапі зустрінеться вже з переможцем пари Рома – Кремонезе, які зіграють аж 3 січня 2024 року.