УПЛ. 14-й тур

Зоря – Рух – 0:0

У першому таймі Зоря завдала 3 удари у площину воріт, Рух відповів одним. Найнебезпечніший удар в першому відтинку протистояння створили луганці. Герреро виграв боротьбу в центрі поля, обійшов Дідика, увірвався до штрафного та бив у дальній кут – Ледвій врятував львів'ян. До перерви розмочити рахунок не вдалося.

На старті другого тайму підопічні Пономарьова створили справжню пожежу біля воріт господарів. Сич завдав прицільного удару з-поза меж штрафного, Сапутін парирував, Квасниця зіграв на добиванні, але поцілив у поперечку.

Невдовзі Антюх пройшов правим флангом та прострілив на Герреро, панамський форвард намагався замкнути дальню стійку, але м'яч пролетів повз ворота. Невдовзі вже воротам Зорі по черзі загрожували Квасниця і Плюман – луганці відбилися.

0:0 – Зоря і Рух ділять очки. Львів'яни перебувають на 5-й сходинці УПЛ (25 очок). Зоря – на передостанньому щаблі (11 пунктів).