Лондонці вийшли вперед вже у дебюті поєдинку. Бадіашиль виграв другий поверх, переправив м'яч на Енцо, а той ударом головою відкрив рахунок. Дуже швидко "сині" наростили перевагу. Після навісу з кутового від Галлахера Джексон знайшов на дальній стійці Колвілла, а він завершив справу – 2:0.

"Чайки" Де Дзербі ще до перерви скоротили відставання завдяки забитому Буонанотте м'ячу. А невдовзі становище Челсі вкрай ускладнив Галлахер, який заробив другу жовту – поєдинок завершився для нього на 45-й хвилині.

На екваторі другого тайму Мудрик заробив для "синіх" пенальті. Вирок арбітра чітко виконав Енцо Фернандес. У вже компенсований час Брайтон забив знову – відзначився Жоау Педро. Але Челсі зумів втримати перемогу – 3:2.

Зараз команда Мудрика посідає 10-е місце в АПЛ (19 залікових балів). Брайтон розташувався на 8-му щаблі (22 пункти).