Голи: Фернандес, 17, 64 (пенальті), Колвілл, 21 – Буонанотте, 43, Педро, 90+2

Вилучення: Галлахер, 43 (Челсі)

Борнмут – Астон Вілла – 2:2

Голи: Семеньо, 10, Соланке, 52 – Бейлі, 20, Воткінс, 90+1

Ліверпуль – Фулхем – 4:3

Голи: Александер-Арнольд, 20, 88, Маккалістер, 39, Ендо, 87 – Вілсон, 24, Тете, 45+3, де Кордова-Рід, 80

Вест Хем – Крістал Пелас – 1:1

Голи: Кудус, 13 – Едуар, 53

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі своєї команди та допоміг господарям продиктувати свою гру на домашньому полі. Фернандес і Колвілл до екватора першого тайму зробили рахунок 2:0. Усе йшло до розгрому, аж ось Буонанотте скоротив відставання, а перед свистком на перерву Галлахер нахапався жовтих карток і залишив Челсі в меншості.

Це не завадило "аристократам" втримати перевагу і навіть розвинути її в другій половині. Енцо на 64-й хвилині збільшив відрив з пенальті, який заробив Мудрик. Українець покинув поле на 81-й з посередньою оцінкою 6.7 від SofaScore. У компенсований час Брайтон знову скоротив до мінімуму зусиллями Педро, але так і не вимучив нічию.

Борнмут ледь не переграв Астон Віллу. Ілля Забарний вкотре провів на полі усю гру. SofaScore оцінив виступ українця оцінкою 6.9 за 4 виноси м'яча, 1 блокування та 70% точних передач. Все б нічого, але на 90+1 хвилині вирішальний гол у грі Воткінс забив саме з-під українця.

Ліверпуль вийшов переможцем з перестрілки проти Фулхема. Команди на двох наколотили 7 голів. Вест Хем розписав нічию з Крітал Пелас. Кудус і Едуар обмінялись голами на 13 і 53 хвилинах.