Ліга 1. Тур 14

Гавр – ПСЖ – 0:2

Голи: Мбаппе, 23, Вітінья, 89

Вилучення: Доннарумма, 10

Парижани напередодні розгромили Монако з рахунком 5:2, а Гавр розписав безгольову нічию з Нантом. Для ПСЖ матч розпочався неприємно.

Вже на 10 хвилині гості залишилися у меншості. Доннарумма побачив перед собою червону картку за те, що ногою влетів у плече Казіміра. Пощастило, що не зіслизнула в голову. Тренер випустив на заміну порушнику Тенаса.

Проте парижани не розгубилися та навіть вийшли вперед. Мбаппе отримав передачу від Дембеле та з межі штрафного майданчика поцілив у нижній кут. Кіліан міг оформити дубль, але арбітр скасував взяття воріт через офсайд. Казімір відповів на це своїм пострілом – мʼяч пролетів повз.

По перерві Гавр забрав собі мʼяч та шукав свої моменти. Зокрема Байо не зміг переграти голкіпера. А за кілька миттєвостей Дембеле відправив мʼяч повз ліву стійку. Тенасу довелося кілька разів рятувати свою команду. Вітінья поставив крапку в матчі, зробивши рахунок 2:0.

ПСЖ на першому місці Ліги 1 з 33 очками, а Гавр залишився 9-м з 16 балами в активі.