УПЛ. Тур 16

Полісся – Верес – 1:1

Голи: Кушніренко, 68 – Шестаков М., 90+7

У прем'єрному поєдинку другого кола української Прем'єр-ліги третя команда в турнірній таблиці Полісся вдома втратила очки в матчі з одним із аутсайдерів Вересом.

Відкрив рахунок Богдан Кушніренко. На 68-й хвилині хавбек господарів Борис Крушинський виграв підбирання після подачі з кутового і зльоту приклався до м'яча. На шляху до воріт сфера ще зачепила голову Кушніренка. І після цього рикошету залетіла у сітку воріт дезорієнтованого Євгена Паста.

Верес зміг відігратися аж на 90+7 хвилині. Центральний захисник Жуліо Сезар затримався в атаці, виборов м'яч і асистував Михайлу Шестакову, який і встановив остаточний рахунок.

У підсумку нічия 1:1. І житомирський клуб не зміг зрівнятися у турнірній таблиці УПЛ із лідером Дніпром-1, у якого 33 очки. У Полісся ж після 16 матчів – 31 бал. Верес із 12 пунктами займає 14 місце в турнірній таблиці УПЛ.