Уже на 16-й хвилині рахунок відкрили чинні віце-чемпіони України – відзначився Філіппов. Одесити відповіли голом Авагімяна. Але вже за 4 хвилини автор голу був змушений покинути поле, отримавши пряму червону картку за фол останньої надії. До перерви Чорноморець зумів втримати паритет.

Однак на самому старті другого тайму Адамюк вивів СК Дніпро-1 вперед. А за лічені хвилини Лєднєв зробив перевагу господарів більш переконливою – 3:1. Гол Кузика відновив інтригу в цьому протистоянні. Однак під завісу поєдинку дніпряни відвантажили у ворота Чорноморця ще два голи – їх у свій актив записали Танчик і Мірошниченко.

5:2 – після цієї ефектної перемоги підопічні Юрія Максимова повернули собі лідерство в УПЛ (30 очок). Натомість одесити розташувалися на 9-му місці (19 пунктів).