Ла Ліга, 14-й тур

Реал Сосьєад – Севілья – 2:1

Голи: Дмітровіч, 3 (а), Садік, 22 – Ен Несірі, 60

Вилучення: Рамос, 86, Навас, 88

Вже на старті поєдинку Дмітровіч забив, проте у свої ворота. Згодом Садік, пройшовши захисників, завдав ефектного удару здалеку і подвоїв перевагу сосьєадського Реала. Під завісу першого тайму форвард господарів впав у карному майданчику, проте арбітр залишився незворушним.

По перерві Севільї все ж вдалося відквитати гол: Ен Несірі у стрибку замкнув навіс головою. За декілька миттєвостей він мав нагоду оформити дубль, та м'яч відскочив від стійки. Під завісу поєдинку у Севільї почався безлад. Спочатку Серхіо Рамос отримав другу жовту, але рефері вирішив переглянути VAR. Після цього він вирішив показати пряму червону. За декілька секунд поле покинув і Навас, який апелював до арбітра. З рахунком 2:1 на користь Реала Сосьєада завершився матч.

У підсумку Реал опинився на 5-му місці чемпіонату Італії, маючи в активі 25 балів, а Севілья розташувалася на 15-му (12).