Кубок Португалії. 1/16 фіналу

Бенфіка – Фамалікан – 2:0

Голи: Річчіелі, 72 (а), Рафа Сілва, 77

Вилучення: Отавіо, 74

На цій стадії турніру Бенфіка протистояла команді, яка йде сьомою у регулярному чемпіонаті Португалії. "Орли", нагадаємо, очолюють турнірну таблицю.

Для Анатолія Трубіна цей поєдинок був дебютним у Кубку Португалії. В першому таймі він виконав 3 сейви та віддав 8/10 точних пасів. Його команда завдала чотири ударів у площину воріт, а Фамалікан відповів трьома. Однак до перерви жодна команда так і не забила.

До 72-ї хвилини рахунок залишався незмінним, однак далі події почали розвиватися дуже стрімко. Спершу захисник Фамалікана Річчіелі зробив подарунок "орлам", зрізавши м'яч у власні ворота. Невдовзі гості залишилися догравати матч у меншості – Отавіо отримав пряму червону картку.

А за лічені хвилини Рафа Сілва зробив перевагу Бенфіки значно переконливішою – 2:0. Трубін зумів зберегти ворота сухими – його команда впевнено виходить в 1/8 Кубка Португалії. Загалом український голкіпер виконав 6 сейвів у цьому протистоянні.