– Як у збірній сприймають те, що УЄФА фактично відкрито підтримує Італію і зазначає, що черговий великий форум без неї буде дорівнюватись до фіаско?

– Зрозуміло, Італія – це топ-збірна. Вона вигравала чемпіонати світу, Європи. Звісно, що коли на великих форумах грають такі топ-команди, це дуже добре для глядачів. Розуміємо, що не всі хочуть бачити там Україну і краще б це була Італія. Але так відкрито симпатизувати, звісно, не можна. Всі розуміють між рядків.

Думаю, коли на таких турнірах будуть команди нижчі класом, це сприятиме розвитку футболу. Як приклад – Греція, яка у 2004 році стала чемпіоном Європи чи Данія у 1992 році, тож це круто для футбольної спільноти. Це дає не топ-збірним і їхнім країнам поштовх у розвитку.

– Віриш, що суддівство буде об’єктивним?

– Вірю. Мені дуже сподобалось суддівство на Євро-2020. В кожному матчі максимум 1-2 помилки. Всюди відзначали, що це було одне з найкращих суддівств за всю історію. Майже не було суперечливих моментів, все було дуже чітко. Тому і вважаю, що на таких міжнародних матчах об’єктивно судять. Може і є якийсь невеличкий шанс, що десь симпатизують більше топ-командам, але я не думаю, що настільки, щоб впливало на результат, – сказав Караваєв у інтерв'ю Terrikon.com.

Нагадаємо, що в заключному матчі групового етапу відбору Євро-2024 Україна зустрінеться з Італією. Доленосний поєдинок розпочнеться о 21:45 за київським часом.