Відбір на Євро-2024

Ізраїль – Швейцарія – 1:1

Гол: Вайссман, 87 – Варгас, 36

Швейцарія відкрила рахунок у другій половині стартового тайму. Едмілсон Фернандеш навісом з флангу знайшов у карній зоні ізраїльтян Варгаса, і ніким не прикритий півзахисник Аусбурга головою переправив м'яч у сітку. Ще до перерви Варгас міг робити перевагу "хрестоносців" комфортнішою, але поцілив у поперечку.

Одразу на старті другого тайму уже форвард гостей Халайлі влучив у каркас воріт Швейцарії. У другому таймі "хрестоносці" почали грати на утримання рахунку. І на останніх хвилинах поплатилися перемогою. Фернандеш втратив м'яч у власному штрафному, чим миттєво скористався Вайссман і впритул розстріляв ворота суперника.

1:1 – після цієї нічиєї Швейцарія піднімається на вершину групи І (16 залікових балів). Другою йде Румунія (теж 16 очок). Ізраїль розташувався на третій позиції (12 пунктів). До слова, через вимушене перенесення, викликане війною з Палестиною, він загалом проведе 4 поєдинки за 9 днів.