Оболонь – Ворскла – 0:1

Гол: Степанюк, 67 (п)

Полісся – Металіст 1925 – 2:1

Гол: Шастал, 64, Грицук, 83 (п) – Юсов, 14

Ворскла дотиснула Оболонь. Підопічні Віктора Скрипника змогли вийти вперед аж у другому таймі. Арбітриня Козорог призначила пенальті у ворота Оболоні за фол проти Кане. Степанюк реалізував 11-метровий, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах.

У паралельному матчі Полісся ледь врятувалося від поразки Металісту 1925. Харків'яни вирвалися вперед на самому старті поєдинку. Шабанов незручно відпасував на Бойка, воротар у свою чергу невдало вибив м'яч, яким заволоділи суперники. Подарунком скористався Дмитро Юсов та відкрив рахунок.

Відквитати гол житомирській команді вдалося аж в середині другого тайму. Макуана навісив, а Шастал головою переправив м'яч у ворота. А під завісу поєдинку автор голу ще й заробив пенальті – на Шасталові у карній зоні Полісся грубо сфолив Ткачук . Вирок арбітра виконав Василь Грицук. 2:1 – житомиряни рятуються від поразки.

Після цієї вистражданої перемоги Полісся очолило УПЛ (29 залікових балів), обійшовши Кривбас. Металіст 1925 залишається на 10-й сходинці (15 пунктів). Ворскла йде восьмою (18 залікових балів), Оболонь на 12-му щаблі (13 очок).