Юнацька ліга УЄФА. 2-й раунду шляху чемпіонів. Перший матч

Рух – Мідтьюлланд – 0:4

Голи: Йонсен, 17, Іхеаначо, 57, 70 (п), Крістянссон, 87

У польському місті Стальова Воля молодіжка Руха приймала Мідтьюлланд. І хоча номінально господарями були українці, саме данці показували гру з позиції сили. Так, вже на 17 хвилині Крюгер Йонсен на правому куті штрафного майданчика хитнув захисника і пробив у дальній кут воріт Ванівського.

Відразу після перерви до справив взявся нігеріський легіонер Мідтьюлланд Стенлі Іхеаначо. Голкіпер Руха спочатку справився з ударом нападника данської команди. Однак м'яч позрадницьки влучив у нігерійця, який уже падав. Дубль Іхеаначо оформив з пенальті.

До розгромного рахунок довів у кінці гри Даніель Крістянссон, скориставшись провалом захисту львів'ян в центральній зоні карного майданчика. У підсумку поразка молодіжки Руха – 0:4

Відтак розгромна домашня поразка майже не залишає шансів українцям на вихід у наступний раунд. Матч-відповідь відбудеться 29 листопада у Данії.