Серія А, 11-й тур

Рома – Лечче – 2:1

Голи: Азмун, 90+1, Лукаку, 90+4 – Альмквіст, 72

Нереалізований пенальті: Лукаку, 5

Рома отримала чудовий шанс вийти вперед вже на 4-й хвилині – арбітр призначив пенальті у ворота Лечче. 11-метровий взявся виконувати Лукаку: нападник спробував пробити у лівий нижній кут, проте Фальконе засейвив. До кінця першого тайму команди декілька разів обмінялися небезпекою, але безрезультатно.

По перерві господарі продовжили контролювати м'яч. Попри це, на 77-й хвилині Альмквіст відгукнувся на пас Банда та забив єдиний гол в поєдинку. У компенсований час Ромі за декілька хвилин вдалося змінити хід гри. На 90+1 Азмун відновив паритет, а за декілька миттєвостей Лукаку реабілітувався і вивів господарів вперед. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу римлян з рахунком 2:1.

Рома стрибнула на 8-ме місце Серії А, маючи в активі 17 балів, а Лечче розташувався на 11-му (13).