Матч Олімпіакос – Панатінаїкос, який відбувся 22 жовтня, не вдалося дограти. Поєдинок зупинили за рахунку 1:1 на 50 хвилині. Річ у тому, що у Хуанкара, який розминався на кромці поля, прилетіла петарда. Вона розірвалася біля голови футболіста і оглушила його.

"Хуанкар ошелешений впав на землю та мав проблеми зі слухом. Йому знадобилися ноші, щоб потрапити до роздягальні, після чого гравця відвезли до лікарні для обстеження. Арбітр закрив протокол матчу, доля якого вирішуватиметься в суді", – йдеться у заяві Панатінаїкоса на офіційному сайті.

Після інциденту пауза тривала близько двох годин. Арбітр прийняв рішення, що матч догравати не будуть. Головний лікар зустрічі відмовився підписувати протокол про те, що гравець може повернутися на поле. Наразі невідомо, яка саме доля чекає на перерваний поєдинок.