Гості-аутсайдери на старті поєдинку шокували Жирону. На 24-й хвилині Альмерія вже вела з рахунком 2:0 – Лео Баптістан оформив дубль. Однак ще до перерви підопічні Мічела зуміли перевернути все з ніг на голову.

Спершу Іван Мартін скоротив відставання. Тоді Довбик відновив паритет. асистував йому Блінд. Нідерландець зіграв у стінку з Артемом, а український форвард ефектно прошив голкіпера суперників. За лічені хвилини Довбик вивів каталонців уперед. Цього разу він самотужки впорався з оборонцями Альмерії.

По перерві за Жирону забили Савіо та Стуані – 5:2. Після цієї перемоги команда Довбика піднялася на другу сходинку Прімери, зрівнявшись за кількістю очок з Реалом – 25.

До слова. український форвард йде четвертим у списку найкращих бомбардирів Прімери в поточній кампанії – в його активі 5 голів. Очолює перегони бомбардир Реала Джуд Белінгем – 8 забитих м'ячів.