Бундесліга. Тур 8

Борусія Д – Вердер – 1:0

Гол: Брандт, 67

Борусія у попередньому турі перестріляла Уніон Берлін з рахунком 4:2. Натомість Вердер не вистояв у матчі проти Хоффенхайма (2:3).

У першому таймі командам не вдалося розмочити рахунок. Борусія володіла ініціативою та завдала чотири удари у площину воріт. Зокрема голкіперу довелося рятувати Вердер після удару Малена. Хороша спроба відзначитися була у Ройса – мʼяч зрадницькі пролетів повз праву стійку. У гостей також були моменти, але особливу небезпеку не становили.

По перерві Борусія продовжила пресингувати суперника. Мален мав ще одну спробу записати гол у свій актив, але забракло точності. За кілька миттєвостей постріл Нмечі в останній момент встиг заблокувати суперник.

Лише на 67 хвилині Брандт отримав мʼяч у штрафному майданчику та відправив його у сітку, вивівши господарів вперед. Цей гол став єдиним у матчі. Борусія очолила турнірну таблицю Бундесліги з 20 очками. Байєр відстає на один пункт, але має матч у запасі. А Вердер опинився на 14 місці з 6 балами.