"Я не бив, а віддавав передачу. Як то кажуть, хороша передача не пропадає. Там десь Ванат був поруч. Але я вже вийшов на такий рівень, що захисники самі забивають у свої ворота з моїх передач.

Було дуже складно. Мальта інтенсивно почала, ми були трохи неготові, пропустили швидкий гол. Вони грали складно для нас, постійно збиваючи темп. Ми хотіли атакувати більше за спину, але було складно. Добре, що швидко забили два м’ячі й відігралися, а потім більш-менш контролювали гру.

Ребров у перерві сказав, що маємо грати інтенсивніше, виходити на другий тайм і думати про результат. Щоб його зберегти, маємо забивати ще. Було багато моментів, які не змогли реалізувати. Мудрик забив хороший м’яч і завершили з рахунком 3:1", – розповів Судаков у коментарі ВЗБІРНА.