Seoul Cup. Перший матч

Південна Корея U-19 – Україна U-19 – 4:2

Голи: (11), (44), (62), (79) – Василець (24), Панченко (78)

Рахунок вже у дебюті поєдинку відкрили господарі. Збірна України U-19 зуміла відновити статус-кво на екваторі першого тайму завдяки голу Васильця. Однак на перерву пішли за переваги команди Південної Кореї – 2:1.

На початку другого тайму господарі зробили свою перевагу соліднішою. На 78-й хвилині підопічні Олега Кузнецова відновили інтригу в цьому протистоянні – 2:3. Забитим м'ячем відзначився Панченко. Одна майже миттєво юнацька збірна Південної Кореї поставила переконливу крапку – 4:2.

Далі на "синьо-жовтих" чекає гра з однолітками з В'єтнаму – 12 жовтня. Гра розпочнеться о 10:00 за київським часом. Турнір триватиме до 15 жовтня, а далі підопічні Олега Кузнецова візьмуть участь у кваліфікації Євро-2024. Там вони зіграють зі Словаччиною, Косовом та Мальтою.