Ла Ліги, 9 тур

Кадіс – Жирона – 0:1

Гол: А. Гарсія, 59

Вилучення: Мачіс, 10

Нагадаємо, Віктор Циганков у цьому поєдинку не зміг допомогти своїй команді, адже травмувався у матчі Ла Ліги проти Реала (0:3). Натомість Артем Довбик вийшов на поле з перших хвилин.

Вже на 10-й хвилині Кадіс залишився в меншості, Мачіс отримав пряму червону картку після грубого фолу. Однак це не допомогло Жироні забити, господарі поставили "автобус" та не дали суперникам реалізувати свої моменти. Довбик був непомітним до перерви, а на старті другого тайму організував момент для Савіо. Бразилець не зумів переграти кіпера.

На 59-й хвилині Гарсія отримав блискучу передачу та відкрив рахунок. Жирона продовжувала домінувати, а на 74-й Довбика замінив Стуані. Артем у цьому поєдинку не зумів відзначитися результативними діями, а SofaScore оцінив гру українця у 6.9 балів (найвищу оцінку отримав автор єдиного голу Алейш Гарсія – 8.3).

Під завісу гри Кадіс активізувався, але зрівняти рахунок не зміг. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу жиронців.

Тож, Жирона знову очолила Ла Лігу, набравши 22 очки, а Кадіс перебуває на 12-й сходинці з 9-ма балами.