ЛЧ. Груповий етап. Тур 2

Група Е

Атлетіко – Фейєнорд – 3:2

Голи: Мората, 14, 47, Грізманн 45+4 – Ермосо, 7 (автогол), Ганцко, 34

Атлетіко на старті турніру розписав нічию з Лаціо (1:1). Натомість Фейєнорд впевнено розібрався з Селтіком – 2:0.

Вже на 7 хвилині поєдинку гості вийшли вперед. Облак на виході у підкаті перехопив мʼяч, але він влучив прямо в Ермоса та залетів у ворота – автогол. За кілька миттєвостей Мората зрівняв рахунок, простріливши повз голкіпера.

Проте паритет тривав недовго. Стенгс навісив зі штрафного удару до карного майданчика, де знайшов Ганцка. Облак з першим ударом впорався, але захисник таки з другої спроби заштовхав мʼяч у сітку. Вже у додатковий час Грізманн після хаосу у штрафному забив ударом через себе.

По перерві Мората в один дотик замкнув подачу Моліни та записав у свій актив дубль. Пайшан у відповідь запустив гармату – мʼяч зрадницьки пролетів вище. Також не вистачило точності у Джаханбахша. Фейєнорд на останніх хвилинах кинув усі сили в атаку, навіть воротар постійно долучався. Проте Атлетіко вдалося втримати перемогу.