На 84-й хвилині зустрічі воротар Валвейка Етьєн Вассен зіткнувся з нападником Аякса Браяном Броббі в ігровому епізоді. Після удару кіпер втратив свідомість та лежав нерухомим на газоні.

Суддя оперативно призупинив матч, на поле вибігли медики, гравці та працівники затулили постраждалого. Футболісти не могли стримати емоцій – молились, плакали, обіймалися. Вассену надавали допомогу близько 6 хвилин, після чого забрали з поля на ношах. Зрештою, матч вирішили не догравати. На ту мить рахунок був 3:2 на користь Аякса.

Невдовзі Валвейк розповів про стан 28-річного кіпера на своїй сторінці в соцмережі Х. Етьєна доправили до лікарні, він перебуває у свідомості. За словами директора клубу, воротар був при тямі, коли його забирали з поля, проте не розумів що з ним сталося і не пам'ятав зіткнення. Попередній діагноз – черепно-мозкова травма.