Голи: Лувумбо, 29 – Окафор, 40, Томорі, 45+1, Лофтус-Чік, 60

Емполі – Салернітана – 1:0

Гол: Балданці, 34

Верона – Аталанта – 0:1

Гол: Копмейнерс, 13

Мілан переграв Кальярі. "Сардинці" несподівано розмочили рахунок на 29-й хвилині – Лувумбо прошив кіпера ударом у ближній верхній кут. Ще до перерви Окафор відновив статус-кво, а Томорі вивів Мілан вперед.

В другій половині Лофтус-Чік дебютним голом встановив остаточний рахунок на табло – 3:1. Мілан зрівнявся за очками з поточним лідером турнірної таблиці – Інтером. Щоправда, у "нерадзуррі" ще є матч в запасі. Кальярі опустився на дно (2 пункти).

Емполі здобув першу перемогу в сезоні над Салернітаною. Балданці визначив долю матчу ще на 34-й хвилині, забивши перший гол команди у поточному сезоні Серії А. Віктор Коваленко провів увесь матч в запасі. Емполі здобув три очки та підіймається з дна на передостаннє місце. Салернітана йде на 18-й сходинці також з трьома балами.

Верона поступилась Аталанті. Єдиний гол в матчі забив Копмейнерс на старті першого тайму та дозволив "Богині" стрибнути у зону ЛЧ (12 очок, 4 місце). Верона стабільно йде в середині турнірної таблиці (7 балів, 10 позиція).