"Орли" відкрили рахунок вже на п'ятій хвилині, а невдовзі Муса подвоїв їхню перевагу. По перерві Портімоненсе вдалося відквитати один гол.

Ключовим епізодом поєдинку став пенальті, призначений у ворота Бенфіки на 60-й хвилині. Його "привіз" Морато за гру рукою. Вирок арбітра взявся реалізовувати Варела. Але його удар парирував Анатолій Трубін, ставши героєм поєдинку. Невдовзі Нерес зробив перевагу лісабонців комфортнішою – 3:1.

Український голкіпер Бенфіки отримав 7,5 бала від порталу Sofascore. Трубін здійснив 3 сейви, один раз вдало зіграв на виході, а також продемонстрував 81% точності передач (26 з 32).

Після цієї перемоги команда Анатолія перебуває на другому місці турнірної таблиці чемпіонату Португалії (15 очок), відставши від Порту всього на 1 заліковий бал. Портімоненсе опинився на 16-й сходинці – 5 пунктів.