Чемпіонат Португалії, 6-й тур

Портімоненсе – Бенфіка – 1:3

Голи: Варела, 56 – Ба, 5, Муса, 17, Нерес, 66

Нереалізований пенальті: Рілдо, 60

Українець Анатолій Трубін вкотре потрапив до стартового складу "орлів". Гостям вдалося швидко відкрити рахунок завдяки прострілу Александра Ба. Згодом Муса після розкішної передачі від Нереса подвоїв перевагу команди українця. На екваторі першого тайму Трубін відзначився легким сейвом.

По перерві Портімоненсе все ж відквитав гол завдяки старанням Варели. На 59 хвилині поєдинку арбітр призначив пенальті у ворота Анатолія Трубіна. Рілдо взяв відповідальність пробити на себе, однак обіграти українського кіпера не зміг: Трубін відбив 11-метровий, який летів у правий нижній кут воріт.

Після фантастики від екс-воротаря Шахтаря Нерес змінив рахунок на 3:1 на користь Бенфіки.

У підсумку "орли" розташувалися на другому місці турнірної таблиці чемпіонату Португалії (15 очок), відставши від Порту всього на 1 бал. Портімоненсе опинився на 16-му (5).