АПЛ. Тур 6

Бернлі – Манчестер Юнайтед – 0:1

Гол: Фернандеш, 45

МЮ невдало провів останні два поєдинки в чемпіонаті. "Червоні дияволи" поступилися Брайтону та Арсеналу. Обидва матчі завершилися з рахунком 1:3. У Бернлі ситуація ще гірша – три поразки й одна нічия.

Проте господарі не стали легким горішком для Манчестер Юнайтед. Футболісти Бернлі мали свої моменти, але вразити ворота суперника не вдавалося. Натомість з реалізацією у "червоних дияволів" значно краще. Еванс з близької відстані поцілив у нижній кут, але арбітр скасував гол через офсайд. Лиш на останній хвилині першого тайму Фернандеш вивів МЮ вперед.

По перерві Мактомінай підхопив мʼяч та низом пробив по воротах – голкіпер без проблем справився з ударом. Родрігес міг відновити паритет, але перспективний постріл в останній момент заблокував опонент. Свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу "червоних дияволів".

МЮ піднявся на 9 місце у турнірній таблиці АПЛ з 9 очками. А ось Бернлі на дні з одним пунктом.