Серія А. Тур 5

Сассуоло – Ювентус – 4:2

Голи: Лорʼянте, 12, Берарді, 41, Пінамонті, 82 – Вінья, 21 (автогол), Кʼєза, 78

Сассуоло за чотири тури здобув лише одну перемогу. Натомість Ювентус оступився лише раз, розписавши нічию у матчі проти Болоньї.

Цього разу господарі вдало розпочали поєдинок. Лорʼянте замкнув атаку не надто сильним ударом, проте голкіпер втратив концентрацію та не зміг врятувати туринців. Невдовзі Вінья відновив паритет. Він хотів вибити мʼяч якнайдалі, але зрізав у власні ворота.

Берарді знову засмутив Ювентус, влучивши у нижній кут потужним ударом з межі карного майданчика. По перерві Лорʼянте міг оформити дубль, але забракло точності. Хороша спроба була й у Влаховіча – мʼяч зрадницьки пролетів в кількох сантиметрах від стійки.

На 78 хвилині Фаджолі скинув під удар Кʼєзі. Мʼяч з рикошетом опинився у сітці воріт. За кілька миттєвостей Пінамонті вдало зіграв на добиванні головою, а Берарді закріпив перемогу Сассуоло, зробивши рахунок 4:2.

Зазначимо, що Ювентус на 4 місці з 10 очками, а господарі піднялися на 11 сходинку з 6 пунктами.