"Перші 15-20 хвилин у нашому виконанні був безлад. Пропустили. Не знаю, чому так. Лише потім почали грати так, як домовлялися. Добре відреагували на пропущений гол, змогли зрівняти рахунок, вийти вперед.

У другому таймі вже довершили справу. Я вважаю, що ми повністю переграли Ворсклу та заслужили цю перемогу.

На початку матчу було враження, що хлопці не розім’ялися. Не було тієї гри, того пресингу, тих швидкостей, що я хотів. Усе йшло до того, що маємо пропустити. Однак потім почалася вже зовсім інша гра", – наводить слова Вернидуба UA-Football.

Зазначимо, що Кривбас має у своєму активі 17 очок та розділяє з Шахтарем першу сходинку. Проте "гірники" можуть стати одноосібними лідерами після матчу з Рухом. Натомість Ворскла на 9 місці з 9 пунктами.