Чемпіонат Саудівської Аравії, 7 тур

Аль-Наср – Аль-Ахлі – 4:3

Голи: Роналду, 4, 52, Таліска, 17, 45+6 – Кессьє, 30, Марез, 50 (пен.), Аль-Бурайкан, 88

Іменитий нападник неабияк допоміг своїй команді у протистоянні з Аль-Ахлі. До слова він став далеко не єдиною європейською зіркою на полі.

Суперники подарували фанам гольовий блокбастер. Роналду відкрив рахунок вже на 4-й хвилині, а Таліска відзначився дублем ще до перерви. Аль-Ахлі відквитав лише один пропущений м'яч зусиллями Кессьє. По перерві Марез і Роналду знову обмінялися голами – дубль ще й в активі португальця.

До фінального свистка алжирський вінгер ще встиг асистувати Аль-Бурайкану, втім це не врятувало гостей від поразки. Аль-Наср здобув 5 перемог у 5 крайніх матчах та наздогнав Аль-Ахлі (5-6 сходинки турнірної таблиці).

Кріштіану відзначився 9 голами та 4 асистами у поточному сезоні чемпіонату Саудівської Аравії та лідирує в бомбардирських перегонах.