Баварія приймала аутсайдера Бундесліги. Мюнхенці грали обережно як і в атаці, так і обороні. Неочікувано першими відкрили рахунок гості поєдинку. Наприкінці тайму Хргота пробив зі штрафного, закрутивши м'яч у верхній кут.

У другому таймі ситуацію врятував Лєвандовскі після передачі Гнабрі. Баварія взяла гру під свій контроль, а футболісти Гройтер Фюрт бігали в контратаки. Грісбек у боротьбі за м'яч відправив його у власні ворота та вивів господарів вперед. Закріпив перевагу Лєвандовскі, забивши головою. Нападник оформив дубль. Остаточну крапку поставив Шупо-Мотінг та зробив рахунок 4:1.

Баварія закріпила лідерську позицію у Бундеслізі. Мюнхенці мають у своєму активі 55 очок. Натомість Гройтер Фюрт перебуває на останньому місці турнірної таблиці з 13-ма балами.