Ліга чемпіонів, 1 тур групового етапу

Галатасарай – Копенгаген – 2:2

Голи: Боей, 86, Тете, 88 – Ельюнуссі, 35, Гонсалвеш, 58

Вилучення: Єлерт, 73 (К)

Зірковий склад Галатасарая (Муслера, Зієш, Мертенс, Ікарді тощо) вдома мав величезні проблеми з Копенгагеном. Данці дуже ефективно використали свої рідкісні нагоди. На 35-й хвилині Муслера невдалим вибиванням "привіз" на свої ворота атаку, яку завершив Ельюнуссі.

По перерві Копенгаген подвоїв перевагу. Галатасарай провалився при створенні штучного офсайду, Мелінг отримав гектари простору і викотив передачу Гонсалвешу 0:2. Казку данців зіпсувало вилучення Єлерта на 73-й хвилині. Господарі встигли скористатися чисельною перевагою, а головним героєм камбеку став Тете, який не зовсім гарно прощався з Шахтарем.

Спочатку бразилець віддав передачу під могутній удар Боея. Минуло 2 хвилини, і Тете забив сам. Вінгер Галатасарая з льоту ідеально вліпив у нижній ближній кут – 2:2. Навряд нічия потішила якусь з команд, яким ще грати проти Баварії та МЮ.