Ліга чемпіонів. Груповий етап. Тур 1

Шахтар – Порту – 1:3

Голи: Келсі, 13 – Галену, 8, 15, Таремі, 29

"Гірники" невдало розпочали свій шлях у груповому етапі Ліги чемпіонів. Донецька команда припустилася фатальних помилок, якими скористалися суперники. Ще на 8 хвилині Галену першим опинився на добиванні, втікши від опіки Міроші. Келсі вдалося відновити паритет – форвард головою замкнув навіс з флангу від Коноплі.

Проте за кілька миттєвостей Галену після обрізки Сікана оформив дубль, а Теремі з близької відстані зробив рахунок 3:1 на користь Порту. По перерві у Зубкова було кілька спроб записати гол у свій актив, але переграти Кошту не зміг. Різнику також довелося рятувати свою команду після удару Еустакіо. Ван Леувен провів низку замін, щоб спробувати врятувати ситуацію. Проте футболістам Шахтаря не вдалося це зробити. Свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу Порту.