Кияни вирвалися вперед уже в дебюті поєдинку – ворота гостей на п'ятій хвилині вразив Назарій Волошин, асистував йому Ванат. На екваторі поєдинку Влад мав нагоду записати у актив ще й гол, однак суддя скасував взяття воріт через офсайд.

Гравці Ворскли відзначилися брудною грою і ще до перерви встигли схопити три "гірчичники". Сантана ногою влетів у голову Ванату, Скляр, не встигаючи за Ярмоленком, затримав його руками, а Корнієнко завадив Буяльському розіграти штрафний.

На 37-й полтавці вимагали пенальті за гру рукою Ярмоленка. Але Ярослав Козик не пішов дивитись повтор і 11-метровий не призначив. Наприкінці другого тайму підопічні Луческу подвоїли перевагу. Беніто у штрафному поклав захисника та воротаря і забив у порожні ворота – 2:0.

Після цієї перемоги "біло-сині" піднялися на сьомий щабель УПЛ (9 очок) і має гру в запасі. Ворскла має таку ж кількість пунктів, але посідає дев'яте місце.