"Сака та Вокер? Поговорили після матчу. Вони були здивовані, що ми здобули результат. Гарний результат для команди. Було важко, але за підтримки наших уболівальників нам це вдалося. Ми розуміли, що багато часу проводитимемо в обороні, але загалом ми впоралися, хоча противник володів перевагою.

Кому присвятив гол? Своїй дочці Єві. Тепер найважливіше – відновитись до Італії, ще один надважливий поєдинок", – сказав Зінченко ВЗбірна.

Нагадаємо, що Україна зіграла внічию (1:1) зі збірною "Трьох левів" у матчі відбору на Євро-24. Зінченко відкрив рахунок на 26-й хвилині, а Вокер відповів ще до перерви. Незабаром "синьо-жовті" зустрінуться з Італією. Дуель відбудеться 12 вересня о 21:45 за київським часом.