Емполі – Ювентус – 0:2

Голи: Данілу, 24, К'єза, 82

Лечче – Салернітана – 2:0

Голи: Крстовіч, 6, Стефецца, 90+8

Ювентус без проблем переграв Емполі. Туринці володіли значною перевагою протягом усього матчу, хоча на рахунку це не позначилось. Віктор Коваленко дебютував за господарів, вийшовши на заміну, після першого пропущеного від Данілу. Влаховіч міг подвоювати ще в першій половині, але не реалізував пенальті. Ще одне взяття воріт Готті арбітр не зарахував через фол партнера в атаці. По перерві суддя знову скасував красень-гол Погба. Втім К'єза таки встиг забити другий м'яч на 82-й.

Салернітана потрапила під каток сенсаційного Лечче. Крстовіч розмочив рахунок вже на 6-й хвилині, а Стефецца поставив крапку на 90+8. На старті поточного сезону салентійці ще не куштували фіаско на смак та ділять 3-4 сходинки з Ювентусом (в обох по 7 очок). Емполі поки що з нулем на дні, а в активі Салернітани 2 бали.