УПЛ. Шостий тур

Верес – Чорноморець – 3:1

Голи: Сікейра, 35 (п), Шарай С., 45+3, Шарай В., 70 – Путря, 24 (п)

Вилучення: Салюк, 10 (Чорноморець)

"Моряки" вже на 10-й хвилині залишилися в меншості. Салюк отримав пряму червону за те, що у штрафному суперника потягнув на газон Владислава Шарая, коли той виходив на побачення з голкіпером.

Втім, саме Чорноморець невдовзі вирвався вперед. Паст привіз пенальті у власні ворота, грубо сфоливши проти Шпорна. Вирок судді виконав Путря – 1:0.

Зовсім скоро арбітр знову вказав на 11-метрову позначку, цього разу покаравши одеситів: м'яч влучив у руку Єрмакову. Олексій Шевченко вгадав кут, у який пробиватиме Яго Сікейра, але не зміг дотягнутися до м'яча – 1:1.

У компенсований до першого тайму час Станіслав Шарай вивів рівненську команду вперед. А на 70-й хвилині його брат Владислав після блискучої передачі Гайдучика збільшив перевагу Вереса – 3:1.

Рівняни здобувають першу перемогу в сезоні – зараз вони розташувалися на 14-й сходинці (4 пункти). Чорноморець зберігає за собою четверту позицію (9 очок).