Команди влаштували гольову перестрілку у першому таймі. Спочатку Гаві виграв боротьбу на другому поверсі та поцілив у нижній кут, а невдовзі де Йонг подвоїв перевагу каталонців.

Проте Вільяреалу вдалося відновити паритет ще до перерви. Фойт замкнув головою подачу з кутового, а Сьорлот в один дотик розстріляв ворота суперника. Статистика за кількістю ударів у площину – 5:4.

У другому таймі господарі знову засмутили Барселону. Педраса з центру поля протягнув мʼяч до штрафного майданчика, скинув на Баена, а той красиво пробив повз голкіпера. За кілька миттєвостей Торрес скористався метушнею біля воріт Вільяреала та зрівняв шанси команд. А невдовзі Лєвандовскі вдало зіграв на добиванні та вивів Барселону вперед.

Каталонці піднялися на 3 місце та мають у своєму активі 7 очок. Натомість Вільяреал розташувався на 13 сходинці з 3 пунктами.