Прімера. Третій тур

Севілья – Жирона – 1:2

Голи: Гудель, 45+2 – Еррера, 16, Гарсія, 56

Жирона на старті нового сезону встигла розписати нічию з Сосьєдадом (1:1) і розгромити Хетафе (3:0). Натомість Севілью переслідують невдачі. Нервіонці поступилися у битві за Суперкубок УЄФА Манчестер Сіті. А в ла Лізі програли Валенсії (1:2) та Алавесу (3:4).

У стартовому складі каталонців уже звично вийшов Віктор Циганков. Натомість Артем Довбик матч розпочав на лаві запасних. Команда українців вирвалася вперед вже на старті поєдинку. Еррера вдало зіграв на добиванні після подачі з кутового – 1:0. Однак ще до перерви підопічні Менділібара нівелювали перевагу Жирони – відзначився Гудель.

По перерві каталонці знову вийшли вперед – у воротах гоподарів розписався Алейкс Гарсія після пасу Арнаус Мартінеса. На 64-й хвилині Довбик змінив на полі Стуані. Невдовзі підопічні Мічела могли втратити перемогу. Однак після перегляду VAR рефері скасував гол Ракітіча через офсайд.

На останніх хвилинах Довбик мав блискучу нагоду збільшити перевагу Жирони, однак не влучив у порожні ворота.

У підсумку – 2:1: команда Мічела встримала перемогу та піднялася на другу сходинку Ла Ліги (7 очок).