Ліга 1. Третій тур

ПСЖ – Ланс – 3:1

Голи: Асенсіо, 45, Мбаппе, 52, 90+1 – Гілавогі, 90+5

Чинні чемпіони Франції, які влітку втратили Мессі та Неймара, на старті нової кампанії розгубили очки у поєдинках з Лор'яном (0:0) і Тулузою (1:1). А Ланс поступився Бресту (2:3) і розписав нічию з Ренном (1:1).

Мбаппе, схоже, остаточно примирився з босами парижан. Французький бомбардир вперше з'явився у стартовому складі ПСЖ у цьому сезоні. Гостям вдалося відкрити рахунок аж на 45-й хвилині. Асенсіо з поза-меж штрафного красивим обвідним ударом з лівої ноги вразив ворота Ланса. Перший гол екс-гравця Реала за новий клуб.

По перерві перевагу парижан подвоїв Мбаппе. На ударну позицію Кіліана вивів Ернандес, а норовливий вінгер в один дотик вгатив м'яча у "дев'ятку" – 2:0. Зовсім скоро Мбаппе міг записати у свій актив дубль, зблизька розстрілюючи ворота Ланса, але цього разу Самба виручив гостей.

Кіліан таки забив вдруге вже у компенсований до другого тайму час після пасу Руїса. А Ланс встиг відповісти голом Гілавогі. 3:1 – ПСЖ впевнено здобуває першу перемогу в новому сезоні Ліги 1.