Команда іменитого португальця переграла Аль-Ахлі Дубай з рахунком 4:2. Перша половина поєдинку видалась напрочуд напруженою (1:1).

Кріштіану мав чудову нагоду повести свою команду на перерву з мінімальною перевагою – в одному з епізодів нападник ефектно пробив ножицями по воротах Аль-Ахлі, але оборонець команди-суперника заблокував постріл рукою. Арбітр не помітив порушення правил та не призначив пенальті, що неабияк розгнівало лідера Аль-Насра.

Після свитка на перерву Роналду накричав на суддю, мовляв, відкрий очі. А тоді ще й відштовхнув стюарда, що намагався сфотографуватись з ним. Нескромна поведінка зірки потрапила в об'єктиви телекамер та завірусилась в мережі.

Додамо, Аль-Наср вирвав перемогу вже під завісу матчу. Кріш так і не відзначився голом, але оформив один асист.