У заявку Арсенала нарешті потрапив Олександр Зінченко, який відновився після травми. Цей поєдинок український захисник розпочав на лаві запасних, а на заміну вийшов на 89-й хвилині та провів на полі 9 хвилин.

Рахунок вдалося відкрити аж по перерві. Джонстон привіз пенальті у свої ворота, грубо знісши Нкетію. Воротар мав шанс реабілітуватися, однак не зміг завадити Едегору виконати вирок арбітра. Капітан "канонірів" розвів голкіпера господарів і м'яч по різних кутах.

На 67-й хвилині підопічні Артети залишилися у меншості – другу жовту картку вхопив Томіясу, сфоливши на вінгерові суперників Джорданові Аю. Однак попри це, Арсенал зумів втримати перемогу – 1:0.

У третьому турі АПЛ команда Зінченка прийматиме Фулхем. У попередньому, нагадаємо, лондонський клуб обіграв Ноттінгем (2:1).