Українська Прем'єр-ліга, 4 тур.

СК Дніпро-1 – Оболонь – 1:2

Голи: Піхальонок, 16, (пен) – Тарануха, 46, Краснопір, 83

Напередодні СК Дніпро-1 за підсумками двох матчів програв празькій Славії з рахунком 4:1. Відтак "спортклубівці" вилетіли у Лігу конференцій, де зустрінуться зі словацьким Спартаком. Натомість Оболонь в останньому матчі поступилася Чорноморцю (0:2).

У першому таймі перевагою володіли підопічні Олександра Кучера. СК Дніпро-1 вдалося забити швидкий гол завдяки призначеному пенальті – Рубчинський досить сильно отримав по ногах, коли пробивав. Кіпер Оболоні не зміг парирувати удар Піхальонка. Під завісу першої 45-хвилинки темп гри значно сповільнився.

По перерві ініціативу перехопила команда гостей. Вже на 46-й хвилині Тарануха зрівняв рахунок, поціливши крізь руки воротаря точно в праву дев'ятку. Старання "пивоварів" не виявилися марними, тож під завісу гри Краснопір вивів команду вперед. Через декілька миттєвостей форвард Оболоні ледь не оформив дубль, однак арбітр зафіксував офсайд.

У результаті Оболонь піднялася на 9-те місце турнірної таблиці УПЛ (4 бали), а СК Дніпро-1 розташувався на 11-му (4).