Напередодні "містяни" здобули перший в історії Суперкубок УЄФА, перегравши Севілью в серії пенальті. А вже за два дні вийшли на домашній поєдинок проти не найлегшого суперника – Ньюкасла, який у першому турі розчавив Астон Віллу (5:1).

Перший тайм був за командою Гвардіоли. Подекуди господарі володіли м'ячем 80% ігрового часу, однак загострювати не поспішали. Зрештою, Альварес на 31-й хвилині конвертував перший удар у площину на гол. Фоден з правого флангу класно віддав передачу на край штрафного.

Холанд також мав кілька гольових моментів до та після перерви, однак усі змарнував. У Ньюкасла з гострих епізодів пригадується лише невдалий постріл Бруно. Цікаво, що Пеп не зробив жодної заміни у матчі.

Після двох турів Манчестер Сіті здобув максимум очок. "Сороки" поки що з одним тріумфом та поразкою.